Koronawirus (COVID-19)
Informacje dla klientów
Koronawirus

Nasze wysiłki w walce z COVID-19

Priorytetem  Lab-System-Service oraz naszego dostawcy - Cytivy jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów. Ściśle współpracujemy z władzami lokalnymi, Światową Organizacją Zdrowia (WHO) oraz instytucjami kontroli chorób zakaźnych, aktywnie monitorując rozwój epidemii oraz podejmując wszelkie niezbędne środki ostrożności. Zapewniamy, iż robimy i będziemy robili wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić ciągłość działań,  wsparcie techniczne i zapewnić terminowe dostawy produktów.

Bezpieczeństwo dostaw

Cytiva posiada kompleksowe programy zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa dostaw. Cytiva zapewnia realizację zamówień klientów i regularne dostosowywania produkcji do wymagań rynku, gwarantując bezpieczeństwo. Firma monitoruje również łańcuch dostaw, tak aby zminimalizować ryzyko zaopatrzenia w materiały produkcyjne. Szcegóły informacji na temat zapewnienia bezpieczeństwa dostaw znajdziecie na stronie producenta.
Bezpieczeństwo dostaw
Bezpieczeństwo obsługi

Bezpieczeństwo obsługi

Bardzo poważnie traktujemy zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę naszych kolegów, klientów i partnerów dostawczych. Zapewniamy bezpieczną, zdalną obsługę sprzedażową i posprzedażową. Wszystkie aspekty związane z obsługą zamówień, począwszy od etapu złożenia oferty, poprzez cały proces realizacji, aż po ewentualne reklamacje nie uległy zmianie i są realizowane bez żadnych opóźnień. Pakowanie i wysyłka waszych zamówień odbywa się z zachowaniem wszystkich środków ostrożności i procedur dezynfekcji.

Wsparcie w walce z wirusem

Wspieramy laboratoria badawcze, analityczne i diagnostyczne walce z COVID-19. Whatman™, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje pewne i sprawdzone na tym polu rozwiązania. Dokładniejsze informacje na temat wykorzystania materiałów Whatman™ znajdziecie w oryginalnym artykule. Membrane selection for lateral flow immunoassays
Wspieramy walkę z wirusem
Prace nad szczepionką

Prace nad szczepionką

Cytiva współpracuje z firmami prowadzącymi prace nad szczepionką na SARS-CoV-2 zapewniając im dostawę rozwiązań pomocnych w badaniach laboratoryjnych.
Vaccine development and manufacturing

Kontakt z nami

W obecnych czasach zarazy naszą misją jest to, abyś mógł bez przeszkód kontynuować swoją pracę. Walka z koronawirusem wymusiła wdrożenie procedur bezpieczeństwa w naszej firmie. Pracujemy jak zawsze w godzinach 8.00 - 15.00. Wyjątkiem jest fakt, że w biurze znajduje się zawsze tylko jedna osoba zajmująca się obsługą klienta, pozostałe pracują zdalnie. Wszyscy - jak zwykle - jesteśmy dostępni pod naszymi telefonami komórkowymi i adresami email. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, usługi lub wsparcia - dzwoń lub pisz. Zapraszamy do zdrowej współpracy :)
Skontakuj się z nami