Analizy w farmacji i biotechnologii

Środowiskowe QC
Analizy farmaceutyczne

Czym jest filtracja w przemyśle farmaceutycznym?

Filtracja laboratoryjna jest niezbędna w badaniach farmaceutycznych i biotechnologicznych w celu zapewnienia zgodnych, wiarygodnych wyników. Cytiva oferuje różne produkty wspierające badania analityczne i inne aplikacje, takie jak testy uwalniania i ekstruzji liposomów. Produkty wytwarzane są zgodnie z restrykcyjnymi normami jakości gwarantowanymi audytami  i certyfikatami ISO.
Analizy mikrobiologiczne

Analizy mikrobiologiczne

Rozwiązania dla filtracji membranowej zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania i kontroli zanieczyszczeń
Kapsuły filtracyjne

Kapsuły filtracyjne

Oferta kapsuł filtracyjnych i filtrów kapsułowych marki Pall™ Life Sciences i Whatman™
Filtry strzykawkowe

Filtry strzykawkowe

Oferta filtrów strzykawkowych marki Whatman™ i Pall™ Life Sciences
Testy uwalniania

Testy uwalniania

Celem każdego testu uwalniania jest uzyskanie krytycznych informacji o uwalnianiu leku z postaci stałej - szybkości uwalniania aktywnego składnika farmaceutycznego (API) - parametru obowiązkowego w farmaceutycznej kontroli jakości (pharma QC) i przy opracowywaniu leków. Filtracja jest kluczem do uzyskiwania zgodnych i wiarygodnych wyników badań.

Wysokosprawna chromatografia cieczowa

Produkty filtracyjne Cytiva zapewniają wydajną filtrację próbek poddawanych analizie HPLC. Zaoszczędzają czas pracy laboratoriów w sytuacji przetwarzania dużych ilości próbek. Redukują jednocześnie liczbę urządzeń filtrujących, związanych z nimi kosztów i ilości powstałych odpadów. Dodatkowo ochraniają drogą aparaturę i najważniejsze - zapewniają zgodne, wiarygodne wyniki badań.
Wysokosprawna chromatografia cieczowa
Mikrobiologia

Mikrobiologia

Różne mikroorganizmy wymagają stosowania zróżnicowanych badań mikrobiologicznych. Użycie odpowiedniego dla danej aplikacji, najwyższej jakości, filtra membranowego, jest kluczem do osiągnięcia sukcesu.
Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych Sarstedt
Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych SARSTEDT