Kontrola jakości w analizach środowiskowych

Środowiskowe QC
Monitoring środowiska

Monitoring środowiska

Zdrowie wszystkich żywych organizmów zależy od warunków panujących w środowisku. Dlatego tak ważne jest monitorowanie jakości powietrza, wody i gleby. Dostarczamy narzędzia,  które pomagają naszym klientom przeprowadzać testy środowiskowe zgodnie ze standardami i wytycznymi określonymi przez odpowiednie normy i instytucje.
Analiza mikroplastiku

Analiza mikroplastiku

Mikroplastik staje się coraz to poważniejszym problemem, ze względu na stały wzrost produkcji plastiku w Europie i na świecie. Filtry Anodisc do analizy mikroplastiku.
Monitoring jakości powietrza w Polsce

Monitoring jakości powietrza w Polsce - Online

Podawane na bieżąco - przez Stacje GIOŚ - pomiary jakości powietrza dla wybranych miast w Polsce wraz z przyjaznym opisem.
Filtry do próbkowania i analizy powietrza

Broszura "Filtry do próbkowania i analizy powietrza"

Omówienie filtrów do próbkowania i analizy powietrza, wykorzystywanych w monitoringu środowiskowym.
Filtracja w analizach środowiskowych

Filtracja w analizach środowiskowych

Odpowiedź na pytanie: w jaki sposób świadome podejście do doboru filtrów pomaga w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy laboratoriów oraz jak przyczynia się do uzyskania spójnych wyników?
Monitoring powetrza

Monitoring powietrza

Jakość powietrza jest istotnym problemem globalnym. Rządowe organy regulacyjne ustalają standardy kontroli zanieczyszczenia powietrza. Dokładna analiza zanieczyszczeń w powietrzu jest niezbędna do kontroli jakości środowiska i jest wymagana do zapewnienia zgodności z przepisami dotyczącymi jakości powietrza. Najwyższej jakości produkty filtracyjne zapewniają niezawodność testów.

Monitoring wody

Jakość wody ma wpływ na nas wszystkich. Badanie zawiesin jest ważną częścią określania jakości wody pitnej i ścieków z zakładów przemysłowych lub ścieków komunalnych. Filtracja usuwa nierozpuszczalne cząstki z próbek cieczy w przypadku analizy przesączu oraz zatrzymuje cząstki na filtrze przy analizie zawiesin.
Monitoring wody
Monitoring gleby

Monitoring gleby

Badanie gleby wymaga ekstrakcji związków chemicznych za pomocą zasad i kwasów, a następnie ich zatężenia. Filtracja odgrywa kluczową rolę w całym procesie badania gleby. Jakość stosowanych filtrów jest niezbędna do utrzymania integralności wyników.
Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych Sarstedt
Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych SARSTEDT