Title
Title

Image description goes here

More information
Kilka słów o naszej historii

W&R Balston Ltd. - Genuine Whatman Filter Paper - No. 1
W&R Balston Ltd. - Genuine Whatman Filter Paper - No. 1

zbiory: National Museum of American History

Nasza firma powstała w 2001 r. jako Autoryzowany i Wyłączny Dystrybutor produktów firmy Schleicher & Schuell - niemieckiego producenta artykułów filtracyjnych.
   
Koniec 2004 roku przyniósł zmianę, w postaci przyłączenia firmy Schleicher & Schuell, do grupy
Whatman.

Firma
Whatman, obecna na polskim rynku od wielu lat, powszechnie kojarzona jest z najwyższej jakości produktami do analityki laboratoryjnej. Zaowocowało to uzyskaniem przez wiele produktów statutu referencyjnego standardu analitycznego.

Firma Schleicher & Schuell to producent z kilkusetletnim doświadczeniem w branży papierniczej. Główną specjalnością Schleicher & Schuell była produkcja najwyższej jakości produktów do analiz mikrobiologicznych i chemicznych, takich jak: filtry membranowe, filtry strzykawkowe, mikrobiologiczne systemy filtracyjne oraz inne materiały filtracyjne.

Po połączeniu firm,
Whatman stanowi najatrakcyjniejszą na rynku ofertę filtracyjną dla każdego użytkownika. Znajdą w niej Państwo wyroby obydwu producentów, których jakość i funkcjonalność potwierdzona jest wieloletnim doświadczeniem dwóch najważniejszych na świecie producentów materiałów filtracyjnych.

Od roku 2008 właścicielem marki
Whatman jest GE Healthcare Life Sciences Ltd.

Nasza firma, Lab-System-Service, otrzymała status Autoryzowanego Dystrybutora w Polsce firmy GE Healthcare Life Sciences Ltd . Mamy w ten sposób wielki zaszczyt i przyjemność reprezentowania w kraju marki Whatman i zaproponowania Państwu przebogatą ofertę handlową.

Lab-System-Service
ul. Relaksowa 7
70-892 Szczecin
tel. +48 91 462 23 23
fax +48 91 462 17 63
email biuro@s-und-s.pl
© 2019 Lab-System-Service. Projekt i wykonanie Lab-System-Service